World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!


#1 2011-08-12 17:26:34

 Batista

Wrestler

18371044
Zarejestrowany: 2011-07-25
Posty: 98
Punktów :   

CMP

Wchodzę na ring z mikrofonem w ręku.
-Chciałbym wam wszystkim wrestlerom i tutaj naszych widzów oznajmić, że już nie zobaczycie więcej CM punk'a na tym o to ringu, ponieważ już za długo nam przeszkadzał swoim ryjem nie wyparzonym,swoimi gadkami.Jego trzeba u tępić jak psa,który szcza w domu,chociaż mu nie wolno.Dlatego mam dla niego propozycję.
Walka Career vs. Career Match o WNE IC
Yes or No?

Ostatnio edytowany przez Batista (2011-08-12 17:44:56)


2-0-1

Offline

 

#2 2011-08-12 17:27:55

CM Punk

Wrestler

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 143
Punktów :   

Re: CMP

CULT OF PERSONALITY
CM Punk wchodzi na ring z pasem.
-Zgadzam się. Kocham walki o stawkę, szczególnie jeśli ktoś jest tak głupi i słaby, jak ty, Dave.
CM Punk wychodzi.

Ostatnio edytowany przez CM Punk (2011-08-12 20:55:19)



Nick: CM Punk
Data urodzenia: 26 października 1978 roku
Miejsce urodzenia: Chicago, Illinois
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=WBAvduGopaU
Stan cywilny: Wolny
Finishery: Go To Sleep, Anaconda Vise
Wzrost: 185cm
Waga: 101kg
Pas: WNE Intercontinental Championship
Bilans: 5-0-1
http://i55.tinypic.com/wmig0o.png

Offline

 

#3 2011-08-13 09:46:14

 Theodore Long

Prezes

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 129
Punktów :   

Re: CMP

Na ring wychodzi prezes WNE Vince McMahon.

Hola, hola chłopcy! Czy nie trzeba najpierw zapytać kogoś ważniejszego o zdanie?


Nowy prezes WNE

Offline

 

#4 2011-08-13 12:41:44

 Chris Jericho

Wrestler

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 177
Punktów :   
WWW

Re: CMP

BREAK THE WALLS DOWN!
Chris Jericho wszedł na ring z pasem mistrzowskim na ramieniu.
TLC Match CM Punk vs Batista mnie nie obchodzi. Obchodzisz mnie Ty, Vince. Kogo o zdanie mają zapytać CM Punk i Batista? Mnie? Osoby odpowiedzialnej za catering w WNE? Sprzątaczki? Dziś w WNE każdy znaczy więcej od Ciebie. Ja, Scott Armstrong, o fanach nie wspominając. Straciłeś kontrolę nad grą, w której jesteś, a gdy ktoś tak postępuje to albo ja przejmuję kontrolę nad tą grą albo eliminuję z niej beznadziejnego dowodzącego albo sam opuszczam ten cyrk. WNE jest dziś cyrkiem. Mistrz wagi ciężkiej, prawdziwa twarz federacji dostaje za rywali ludzi, którzy walczą wszędzie, tylko nie na WNE. Niedługo będę walczył ze sprzątaczką o WNE World Heavyweight Championship i przegram, ponieważ nigdy nie uderzę kobiety. Vince, to my, wszystkie gwiazdy WNE nakręcamy ten biznes, abyś Ty mógł popełnić kolejne modowe vaux pas. Bez Ciebie nie ma nas, tak jak nas nie ma bez Ciebie, ale obecnie to ja pracuję na markę WNE bardziej niż Ty. Jestem fenomenalnym zawodnikiem ze słabym prezesem. Tu nie chodzi o to, że moja pensja nie wystarczy mi na pióro Edition Visconti za 260000 dolarów, tylko o zaangażowanie, którego w Tobie nie widzę. Jeśli czujesz się wypalony to jestem to w stanie zrozumieć. Zrobisz pożegnalną galę, a po niej napijemy się whiskey i na pożegnanie uścisniemy sobie dłonie. Jeśli jednak masz zamiar rządzić WNE z jedną w ręką w majtkach swojego syna to licz się z tym, że moja ręka wbije się w your mouth, a moje ustaw wypowiedzą słowa, które spuszczą Twój kram na samo dno. I quit...
Chris Jericho opuścił arenę.


Nick: Chris Jericho
Data urodzenia: 09.11.1970 roku
Miejsce urodzenia: Manhasset, New York
theme: http://www.youtube.com/watch?v=IQXGa6N10Nk
Finishery:
Codebreaker
Walls of Jericho
Typ: Face
stan cywilny: żonaty
Pas: WNE World Heavyweight Championship
Bilans: 3-0-2

Offline

 

#5 2011-08-13 17:57:17

 Theodore Long

Prezes

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 129
Punktów :   

Re: CMP

Jericho, poruszyłeś temat, o którym chciałem dawno powiedzieć. Od wielu lat nie mam pomysłu na ten biznes, dlatego też... REZYGNUJĘ! Mam nadzieję że znajdzie się ktoś godny kto będzie kontynuował dzieło federacji. Niestety... Nie będę to ja.

Vince opuszcza arenę.


Nowy prezes WNE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thais-strefagier.pun.pl www.pbfy.pun.pl www.mychemicalromance.pun.pl www.wam.pun.pl www.maskaradaszalencow.pun.pl