World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!

Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3

#1 2011-08-19 02:01:33

 Theodore Long

Prezes

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 129
Punktów :   

WNE Impact 18.08

Przed nami raport z przedostatniej w historii gali WNE Impact. Dziś odbyła się tylko jedna. Jeśli Randy Orton przegra z Christianem to zostanie zwolniony z federacji. Sędzią walki był prezes Vince mcMahon.

Skrót wydarzeń sprzed tygodnia.

Christian vs Randy Orton
Stypulacja: Single Match
Stawka: Jeśli Randy Orton przegra – zostanie zwolniony z WNE
Inne: Sędzią walki będzie Vince mcMahon

Początek należał do Randy’ ego Ortona, który wykonał m. in. Clothesline. Christian doszedł do głosu po uniknięciu Knee Drop’ u, po czym wykonał Inverted DDT, a następnie założył Cloverleaf, z którego po chwili Orton wydostał się. Kanadyjczyk postanowił zagrać nieczysto, ale w porę posłuchał rad Charlesa Robinsona. Chwilę później Christian przypiął i uzyskał 2 count, po czym nieoczekiwanie przewagę objął ,,The Viper”, co potwierdziły takie akcje jak Dropkick, Rope Hung DDT, European Uppercut i Inverted Headlock Backbreaker. Oszołomiony Christian był bliski otrzymania RKO, ale w porę odepchnął Randy’ ego i wykonał mu Diving Headbutt oraz Flapjack i Sitout Inverted Suplex Slam. KillSwitch! 1!...2!...3! Randy Orton zwolniony z WNE!

Autor: Chris Jericho


Nowy prezes WNE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ryluw.pun.pl www.playergame.pun.pl zboczone pytania do koleżanki samopoczucie po rzuceniu papierosow cheaty do metin2