World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-03 16:57:42

CM Punk

Wrestler

Zarejestrowany: 2011-07-24
Posty: 143
Punktów :   

Are you ready?

CM Punk wkracza na arenę z pasem i zasiada w ringu.
-Kto jest najlepszym mistrzem i najlepszym zawodnikiem tej federacji?Kto jest najlepszym wrestlerem na świecie i w końcu kto jest pogromcą mistrza świata wagi ciężkiej?Phillip Jacob Brooks. Jestem bezsprzecznie zjawiskiem wykraczającym poza myślenie ludzi z tej federacji. Vince, zadam ci pewne pytanie. Pytałeś mnie o zgodę, przysyłając tu tego mulatka z Miami?A propos, świetny plakat, w jego centrum twoja nowa dziwka?Tak, tak. Vince McMahon to znany babiarz. Linda o tym nie wie?Oups, oglądając moje przemówienie, niestety się dowiedziała. LeBron James?Kto to w ogóle jest?Co on ma wspólnego z wrestlingiem, WNE, ze mną?Absolutnie nic, ponieważ gdyby miał, siedział by tu przed wami czarny murzynek żebrzący o pokarm dla rybek. Wy natomiast poczęstowalibyście go Marlboro i zepsulibyście kolejnego młodego człowieka. Ale mnie to nie obchodzi, it doesn't matter. Obchodzi mnie bycie najlepszym i wychodzi mi to znakomicie. Na najważniejszym PPV roku pokonam kolejną ,,megagwiazdę", która pójdzie w ślady Amy Winehouse. Kim ona w ogóle była?Nędzną dziewczyną z Londynu, która wybrała drogę alkoholu i narkotyków. Zginęła. Każdy zginie. Everyone knows, że tylko ,,czysty człowiek" jest w stanie przetrwać i ja przetrwam do kresu tej federacji jako WNE Intercontinental Champion.
CM Punk opuszcza arenę.



Nick: CM Punk
Data urodzenia: 26 października 1978 roku
Miejsce urodzenia: Chicago, Illinois
Theme: http://www.youtube.com/watch?v=WBAvduGopaU
Stan cywilny: Wolny
Finishery: Go To Sleep, Anaconda Vise
Wzrost: 185cm
Waga: 101kg
Pas: WNE Intercontinental Championship
Bilans: 5-0-1
http://i55.tinypic.com/wmig0o.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubbakugan.pun.pl www.bakugan-adventures.pun.pl www.mzkzg.pun.pl www.wsziagrupac.pun.pl www.zieloneosiedlekr.pun.pl