World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!

Sport Beauty Moda Moda 2 Moda 3
  • Index
  •  » PPV
  •  » WNE PPV The Last Party 2011

#1 2011-08-27 21:10:33

 Theodore Long

Prezes

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 129
Punktów :   

WNE PPV The Last Party 2011

Czas na raport z ostatniej gali WNE pod rządami Vince’ a mcMahona. PPV The Last Party odbyło się w Las Vegas, gdzie odbył się dwie walki.

CM Punk © vs Christian vs Batista
Stypulacja: Three Way Ladder Match
Stawka: WNE Intercontinental Championship

Batista rozpoczął od Big Boota dla CM Punka, po czym chybił Clothesline na Christianie, który otrzymał Roundhouse Kick od Punka, który poszedł za ciosem i wykonał Running Bulldog Batiście. Chwilę później ,,Straight Edge Warrior” wniósł na ring drabinę, co wykorzystał Kanadyjczyk wymierzając mu Spinning Heel Kick. Po chwili Christian wykonał dwie akcje wysokiego ryzyka: Flashpoint na Batiście i Missile Dropkick Punky’ emu. ,,Capitain Charisma” wniósł na ring drugą drabinę, ale nie zdołał jej rozstawić, gdyż ,,The Animal” wykonał Irish Whip, a następnie Vertical Suplex Powerslam CM Punk’ owi. Teraz to Batista chciał wspiąć się po pas, ale ściągnął go CMP, który wykonał rywalowi DDT. Zaatakować Punka chciał Christian, lecz zainkasował Step Up Enzuigiri. Za moment mistrz próbował założyć Koji Clutch Batiście, ale nadział się na Spear od Christiana, który rozpoczął wspinaczkę przerwaną przez Zwierzaka, który zrzucił Kanadyjczyka z drabiny, a sam wszedł na nią i wykonał Spear. Do siebie doszedł CM Punk, ale na krótko, bowiem otrzymał Sidewalk Slam od Batisty. ,,The Animal” po raz drugi wspinał się po tytuł, ale znów ściągnął go ,,Straight Edge Warrior”, który wykonał Swinging Neckbreaker. Teraz za swoje dostał Christian, a konkretnie Double Underhook Backbreaker i Somersault Planche z drabiny. Punk chciał się zabezpieczyć rzucając drabinę na Batistę, a następnie ruszył po zwycięstwo, ale ,,Capitain Charisma” zdążył z interwencją i wykonał Inverted DDT. Kanadyjczyk ogłuszył Batistę wymierzając Shoot Kick i pomknął po drabinie, ale ,,The Animal” ściągnął go stamtąd i wykonał Spinebuster. Kolejną ofiarą Batisty miał być Punk, ale uniknął Clothesline’ u zaś sam wymierzył Leg Lariat. Tymczasem na ring wbiegł Alex Riley i wykonał Impaler DDT Batiście! Z kolei CM Punk wykonał GTS Christian’ owi i wspiął się na szczyt drabiny, zgarniając WNE Intercontinental Championship!

Chris Jericho © vs Edge
Stypulacja: Street Fight
Stawka: WNE World Heavyweight Championship

Chris Jericho wszedł na ring, a tuż po nim na rampie ujrzeliśmy...Vince’ a mcMahona, który ogłosił, że zwolnił Edge’ a, który pod względem nieodpowiedzialności jest jeszcze większym sukinsynem niż Jericho. W hali rozbrzmiało theme Y2J’ a, który celebrował sukces, ale mcMahon radził Chris’ owi wstrzymać się z okazywaniem radości, ponieważ The Last Party nie zostało uznane za zakończone. Za chwilę rozpocznie się No Holds Barred Match o WNE World Heavyweight Championship – Chris Jericho kontra Vince mcMahon!

Chris Jericho (c) vs Vince mcMahon
Stypulacja: No Holds Barred Match
Stawka: WNE World Heavyweight Championship

Vince mcMahon przypomniał Jericho, że w tej walce wszystkie chwyty są dozwolone. Chwilę później prezes WNE zaprosił na ring…Christiana i Batistę. Y2J rozpoczął od Uppercuta dla rodaka (nawet nie czuję, kiedy rymuje ;P) i Back Elbow dla Batisty. Po chwili pomocnicy Vince’ a zdominowali Chrisa. Christian wykonał Uppercut, zaś ,,The Animal” Running Clothesline. McMahon wszedł na ring, zdjął marynarkę i kazał Batiście podnieść Jericho. KillSwitch od Christiana dla Y2J’ a! McMahon przypiął. 1!...2!...No! Za moment role się odwróciły. To ,,Capitain Charisma” podniósł WH czempiona, a Batista wykonał swój finisher. Po Batista Bomb Vince postawił stopę na brzuchu Jericho. 1!...2!...Nie! Rozwścieczony mcMahon wziął mikrofon do ręki i zwolnił Christiana i Batistę! Byli już pracownicy WNE opuścili ring, natomiast pan prezes znokautował rywala uderzeniem krzesłem. 2 count po raz kolejny. Kolejną ofiarą ataku furii Vince’ a był Scott Armstrong, który został…znokautowany. Zdekoncentrowany mcMahon odwrócił się i…otrzymał Codebreaker! Mistrz wagi ciężkiej przypiął, ale nieprzytomny sędzia leżał poza ringiem. Z pomocą ruszyła Stephanie mcMahon, która zdjęła Armstrong’ owi koszulę sędziowską i sama ją założyła. 1!...2!...Nein! Chwilę później Chris Jericho założył Walls of Jericho, po którym Vince mcMahon poddał się! Chris Jericho zachował WNE World Heavyweight Championship na zawsze!

Goodbye, WNE!

Autor tego raportu, jak i wszystkich dotychczasowych: Chris Jericho


Nowy prezes WNE

Offline

 
  • Index
  •  » PPV
  •  » WNE PPV The Last Party 2011

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
siku control forum www.playergame.pun.pl www.woman-ultimate.pun.pl samopoczucie po rzuceniu papierosow liczenie różnych rzeczy