World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-21 16:59:46

 Chris Jericho

Wrestler

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 177
Punktów :   
WWW

Kiss in Ass

BREAK THE WALLS DOWN!
Przed państwem WNE World Heavyweight Champion Y2J Chris Jericho!
Ile to już razy moi trzeciorzędni rywale starają zwrócić na siebie uwagę mówiąc, że oni nie całują tyłka prezesa Vince' a mcMahona, a cała reszta tak? CM Punk mówi, że nie całuje on, w przeciwieństwie do mnie, Edge' a, Christiana i Batisty. Zwolniony Randy Orton mówił, że całują wszyscy, oprócz niego. Edge oczywiście też nie całuje. Kilkakrotnie zarzucono mi, że jestem lizeum. Tylko dlatego, że to ja jestem mistrzem wagi ciężkiej, a reszta całuje, ale klamkę od drzwi z napisem ,,zwycięstwo"? Jeśli ktoś obecnie musi pocałować Vince' a w tyłek, aby otrzymać szansę na zdobycie pasa mistrzowskiego, to na pewno nie ja, gdyż posiadam najcenniejszy laur w tej federacji - WNE World Heavyweight Championship i pokonuję kolejnej smakoszy tyłka Vince' a. I am the best at what I do. Wy jesteście najlepsi w opowiadaniu o tym, jak to nie całujecie tyłka prezesa, po czym opusczacie ring i całujecie go w tyłek. Jesteście hipokrytami, a ja zostałem, jestem i pozostanę mistrzem wagi ciężkiej.
Chris Jericho opuścił arenę.


Nick: Chris Jericho
Data urodzenia: 09.11.1970 roku
Miejsce urodzenia: Manhasset, New York
theme: http://www.youtube.com/watch?v=IQXGa6N10Nk
Finishery:
Codebreaker
Walls of Jericho
Typ: Face
stan cywilny: żonaty
Pas: WNE World Heavyweight Championship
Bilans: 3-0-2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maskaradaszalencow.pun.pl www.wam.pun.pl www.mychemicalromance.pun.pl www.thais-strefagier.pun.pl www.pbfy.pun.pl