World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-17 15:52:43

 Chris Jericho

Wrestler

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 177
Punktów :   
WWW

Powrót

BREAK THE WALLS DOWN!
Przed państwem WNE World Heavyweight Champion Y2J Chris Jericho!
W końcu Vincent Kennedy mcMahon poszedł po rozum do głowy i przestał kupować kolejne niemodne garnitury. Wspólny business lunch wlał radość w nasze serca. Prezez mcMahon w końcu wie, co ma robić, a ja wiem, że każde kolejny speech w moim wykonaniu może być ostatnim. Wyjaśniła się także kwestia mojego rywala w walce o WNE World Heavyweight Championship na PPV. Ponownie będzie to Edge. Tak, ten sam Edge, który wczorał zainkasował Codebreaker i został odliczony do trzech. Jego przyjaciel, którego pseudonim powinienem nosić, gdyby nie fakt, że jestem ,,The Real Face of WNE" także otrzymał Codebreaker. Edge, odkąd jest w WNE otrzymał Codebreaker już trzy razy i otrzyma czwarty lub dwudziesty czwarty. Otrzyma ich tyle, żebym to ja opuścił WNE PPV Last Party jako pierwszy, a zarazem ostatni i jedyny posiadacz tytułu mistrza wagi ciężkiej. Na najbliższym RAW pokonam Twojego przyjaciela, Edge, i wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości, kto jest najlepszym wrestlerm z Kanady w historii tego biznesu. Zresztą, nikt nie powinien mieć wątpliwości, jeśli oglądał wczorajsze RAW. Edge, dziwi mnie, że ubiegasz się o WNE World Heavyweight Championship po tym, jak stchórzyłeś i poprosiłeś prezesa mcMahona o rozwiązanie kontraktu. Teraz wróciłeś. Na co liczysz? Że pomoże Ci trzeciorzędny koszykarz, który na skutek lokautu nie ma co robić i postanowił oszukiwać lepszych od siebie? Nie pomoże Ci, ponieważ w WNE już go nie ma. W WNE nie ma też lepszego ode mnie. Są jednak tchórze, tacy jak chociażby John Cena, który postąpił tak samo, jak Ty. Ceny na PPV Last Party nie będzie. Ty, i owszem. Będziesz...pokonanym, because I' m the best at what I do.
Chris Jericho opuścił arenę.


Nick: Chris Jericho
Data urodzenia: 09.11.1970 roku
Miejsce urodzenia: Manhasset, New York
theme: http://www.youtube.com/watch?v=IQXGa6N10Nk
Finishery:
Codebreaker
Walls of Jericho
Typ: Face
stan cywilny: żonaty
Pas: WNE World Heavyweight Championship
Bilans: 3-0-2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.biologiauwr2009.pun.pl www.akademia-zpn.pun.pl www.agencjaoss.pun.pl www.nagumie.pun.pl www.miasteczkoggc.pun.pl