World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!


#1 2011-08-06 00:45:33

 Chris Jericho

Wrestler

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 177
Punktów :   
WWW

Chairman

BREAK THE WALLS DOWN!
Przed państwem WNE World Heavyweight Champion Chris Jericho!
Kto tu rządzi? Vincent Kennedy mcMahon? CM Punk? LeBron James? Who? Czy w WNE każdy może zatytułować się gospodarzem specjalnym gali, by dzień później zakomunikować wszystkim, że jest prezesem i wystawia on tyłek do całowania? Ten, kto nie pocałuje - odejdzie. Skoro tak to przypatrzcie się dokładnie mojej twarzy, twarzy HWF, która nie ma zamiaru całować niczyjego tyłka i patrzeć jak Vince mcMahon, CM Punk i LeBron James walczą o wpływy. Ta federacja to kółko wzajemnej adoracji, której brak silnego litera. Opowiedzieć wam kawał? Czym się różni prezes od męża? Mąż nie wie, że ma zastępcę. Jak ma się ten kawał do WNE? Nijak, ponieważ kwestie organizacyjne w tej federacji załatwiane są w sposób komiczny. Pewnego dnia wejdę do swojej szatni i otworzy mi prostytutka mówiąc, że prezes LeBron James wynajął jej moją szatnie jako miejsce schadzek za pieniądze, z czego koszykarz Miami Heat bierze 20%. Opowiem wam kolejny kawał - jak umierają szare komórki blondynki? W samotności. Możecie buczeć i mówić, że nie traktuję was poważnie. Niepoważnie traktuje was prezes Vincent Kennedy mcMahon i nadprezese LeBron James. Pan mcMahon zatrudnia jakieś wrestlingowego laika na jedną noc, tak jak zatrudniał wiele kobiet w swoim życiu, po czym zastanawia się czy możee koszykarz nie zająłby się bookowaniem walk i tournee WNE po Europie. Vince, zdecyduj się, kto tu rządzi, ponieważ ja mogę podjąć decyzję szybciej i pewnego dnia możesz nie zastać w rosterze WNE twarzy tej federacji.
Chris Jericho opuścił arenę.


Nick: Chris Jericho
Data urodzenia: 09.11.1970 roku
Miejsce urodzenia: Manhasset, New York
theme: http://www.youtube.com/watch?v=IQXGa6N10Nk
Finishery:
Codebreaker
Walls of Jericho
Typ: Face
stan cywilny: żonaty
Pas: WNE World Heavyweight Championship
Bilans: 3-0-2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.volturi.pun.pl www.granarutoonline.pun.pl www.glupawka.pun.pl www.szkola3000.pun.pl www.sektamalejmi.pun.pl