World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-07-26 13:57:27

 Chris Jericho

Wrestler

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 177
Punktów :   
WWW

WNE World Heavyweight Champion

BREAK THE WALLS DOWN!
Chris Jericho wszedł na ring z pasem mistrzowskim na ramieniu.
Tylko wielcy ludzie tworzą historię. Ja tworzę historię WNE. Nie dość, że zostałem pierwszym posiadaczem WNE World Heavyweight Championship, to na dodatek wygrałem pierwszy Steel Cage Match w historii federacji. Próbowałem zwyciężyć na wszystkie możliwe sposoby - opuszczając klatkę, zmuszając Edge a do poddania się zakładając Walls of Jericho i przez pinfall wykonując Codebreaker. Do trzech razy sztuka. Nie jest mi jednak do śmiechu, ponieważ prezes WNE Vincent Kennedy mcMahon nie wiadomo, dlaczego nazwał swoją największą gwiazdą CM Punka. Różnica między nami polega na tym, że CM Punk jest najlepszy w mówieniu tego, że to, na co ma zakaz od rodziców jest złe, natomiast I am the best at what I do. Jestem najlepszy w byciu najlepszym i nikt tego nie zmieni. Nie mam zamiaru narzekać, że prezes mcMahon jest niesprawiedliwy. Przede mną okres jeszcze cięższej pracy, którą udowodnię, że to ja jest twarzą i największą gwiazdą WNE. Stempel przybiję pokonując CM Punka.
Chris Jericho opuścił arenę.

Ostatnio edytowany przez Chris Jericho (2011-07-26 14:09:13)


Nick: Chris Jericho
Data urodzenia: 09.11.1970 roku
Miejsce urodzenia: Manhasset, New York
theme: http://www.youtube.com/watch?v=IQXGa6N10Nk
Finishery:
Codebreaker
Walls of Jericho
Typ: Face
stan cywilny: żonaty
Pas: WNE World Heavyweight Championship
Bilans: 3-0-2

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.granarutoonline.pun.pl www.tasmy90label.pun.pl www.sektamalejmi.pun.pl www.glupawka.pun.pl www.volturi.pun.pl