World Nonstop Entertainment

Zostań gwiazdą wrestlingu już TERAZ!


#1 2011-08-17 01:38:20

 Theodore Long

Prezes

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 129
Punktów :   

Randy Orton

Chairman WNE Vincent Kennedy mcMahon wszedł na ring przy swoim theme.
Jak już wszyscy wiecie, WNE będzie trwać. Nie robię jednak tego dla was, fani WNE, ale dlatego, że chcę wydoić jak najwięcej z umierającej krowy o nazwie World Nonstop Entertainment. Wydoję sporo, jeśli moja armia stworzy kilka takich spektakli, jak chociażby Three Way Match z udziałem trójki Kanadyjczyków. Podczas tej walki Randy Orton wykonał RKO Christian' owi, ograniczając jego szansę na zwycięstwo. Nie, walka nie będzie wznowiona. Chcę porozmawiać ze sprawcą całego zamieszania. Randy, zapraszam Cię na ring.


Nowy prezes WNE

Offline

 

#2 2011-08-17 15:39:36

 Theodore Long

Prezes

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 129
Punktów :   

Re: Randy Orton

Randy, wczoraj przed południem podpisałem nowe kontrakty z zawodnikami. Są to: Chris Jericho, Christian, Edge, CM Punk i Batista. Jak mogłeś przed chwilą usłyszeć, wśród nowych pracowników nie ma w nich Ciebie. Cieszę się, że fani WNE przychodzą na galę, dzięki czemu mogę sukcesywnie pomnażać swój majątek. Jestem jednak zły, gdy wchodzą na ring, a Twój wczorajszy atak na Christianie nie był atakiem zawodnika na zawodnika, tylko pewnej postaci na zawodnika. Randy, nie podpisałeś nowego kontraktu z WNE, ale możesz to zrobić. Pod jednym warunkiem - jeśli na jutrzejszej gali WNE Impact pokonasz Christiana. Jeśli tego nie zrobisz wykrzyczę do mikrofonu słowa, które poprawiają mi humor o wiele bardziej niż pieniądze - YOU' RE FIRED!


Nowy prezes WNE

Offline

 

#3 2011-08-17 23:11:10

 Chris Jericho

Wrestler

6756072
Skąd: Mazowsze
Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 177
Punktów :   
WWW

Re: Randy Orton

Chris Jericho wbiegł na ring i wykonał Codebreaker Randy' emu Orton' owi.


Nick: Chris Jericho
Data urodzenia: 09.11.1970 roku
Miejsce urodzenia: Manhasset, New York
theme: http://www.youtube.com/watch?v=IQXGa6N10Nk
Finishery:
Codebreaker
Walls of Jericho
Typ: Face
stan cywilny: żonaty
Pas: WNE World Heavyweight Championship
Bilans: 3-0-2

Offline

 

#4 2011-08-17 23:33:43

 Theodore Long

Prezes

Zarejestrowany: 2011-07-22
Posty: 129
Punktów :   

Re: Randy Orton

Vince mcMahon doszedł do siebie i powiedział do leżącego Randy' ego Ortona.
Dwa RKO nadwóch pracownikach, w tym jedno na mnie to o dwa RKO za dużo. Informuję Cię, Randy, że będę...sędzią jutrzejszego meczu!
Vince mcMahon i Chris Jericho opuścili arenę.


Nowy prezes WNE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klubbakugan.pun.pl www.biolus.pun.pl www.mzkzg.pun.pl www.bakugan-adventures.pun.pl www.zieloneosiedlekr.pun.pl